Події, факти, коментарі
На головну сторінку
Карта сайту
Контакти
Події, факти, коментарі
Керівні органиКолективні члениПодії, Факти, KоментаріКонкурси

 

Події, факти, коментарі
31.10.2020 |пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ
Росія втрачає свою міць, що свідчить про фінальний етап розвалу СРСР

 
Позиція Росії у війні Азербайджану проти Вірменії видає знесилення імперії, яка далі валиться й віднедавна стала спродувати останнє -- свої зотоловалютні резерви заради підтримання курсу рубля. Замість нейтралітету, спрямованого на як найшвидше замирення сторін, Росія прямолінійно зайняла позицію сильнішого за Турцію Ердогана, підлабузничаючи і принизливо запобігаючи (заісківая) перед ним.
На тлі неспроможності російської влади дати раду протестам в Хабаровську та ін. територіях, невідворотну поразку у судовому процесі щодо збитого РФ малазійського літака, зупинку будівництва всіх газогонів та консервацію кількох вже збудованих, втрату влади Лукашенком в Білорусі, немочі російської медицини перед ковідом, завалом соціальної сфери разом з економікою, колишня чарівливість Росії для окремих спільнот в сусідніх народах зникає на очах.
Отож, проросійські політичні партії, навіть, коли вони і потрапили до місцевих рад, втрачають ідейний ґрунт -- Росію, як супердержаву. Їхніх депутатів скоро поризбирають по інших політичних проектах, включно, а може і перш за все, з нинішньою центральною владою.

повернутися© 2005 Nova Ukraina
Розроблено компанією Разработка сайта - студия веб дизайна Лелека


Керівні
органи
Колективні
члени
Події, Факти,
Kоментарі
Конкурси