Події, факти, коментарі
На головну сторінку
Карта сайту
Контакти
Події, факти, коментарі
Керівні органиКолективні члениПодії, Факти, KоментаріКонкурси

 

Події, факти, коментарі
18.11.2019 |пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ
КМО "Нова Україна" про наслідки ринку української землі...

Хто першим кинеться скуповувати  українські землі? Наприклад, Росія, яка має наміри стратегічні плани -- сконцентрувати викуп земель у східних і південних областях України, захопивши території навколо міських і сільських населених пунктів. Це дозволить їй створити свої господарські комплекси і посилити економічний та політичний вплив у відповідних регіонах. Вона зможе просувати свою агентуру в органи місцевої влади і у депутати Верховної Ради. Кінцевою ж метою агресора є встановлення власного контролю за українським парламентом і урядом для перетворення нашої держави у свого сателіта.
Хто другим буде скупщиком України  №2? Є далекоглядні плани у Ізраеля, який теж претендує на українські землі. Цю державу, безумовно, цікавить створення власних поселень на місцях покинутих українськими хліборобами або там, де сіл не існувало. А у нас десятки тисяч сіл, що перестали існувати. Проблем ж побудови аграрноінфраструктурних об'єктів взагалі не існує. Тобто вони будуть купувати і угіддя, і хати, і ділянки під забудову... Вони -- непогані організатори.
Питання: що у цих випадках керуватимуть росіяни, іудеї та інші іноземці? - Нові власники отримають не лише земельні ділянки, а й вирішальну частину парламентських міст, щоб законодавчо захистити свої території нашої держави, вони утворять закриті анклаві, в яких заведуть власну поліцію та інші органи безпеки, керуватиметься своїми правилами і нормами, запустить іноземну грошову одиницю, будуть захищати свої інтереси, звертаючись до своєї материнської держави. Саме так діють тимчасові адміністрації на захоплених росіянами територіях Криму і Донбасу, де не визнаються закони України, не розташовані наші органи влади, оборони, безпеки. Думаю, що ми маємо підготуватися до приходу іноземців, бо закликати чинну владу до виваженості, розуміння проблеми і недопущення захоплення наших ланів іноземцями  адресна справа.
Зрозуміло, продаж іноземцям будь яких об'єктів нерухомості і в першу чергу земельних ділянок для всілякого призначення повинен бути жорстко регламентованим і забезпечуючи захист наших національних інтересів.
Головною умовою є продаж недомінуючих, а обмежених за площею ділянок суворо аграрного (не промислового, не соціального, не житлового, не безпекового чи іншого) призначення для фермерського господарювання. Не дозволяється зміна сільськогосподарського призначення ділянки. В малоземельних регіонах максимальні розміри ділянок мають бути відносно меншими.
Нові господарства діють у межах українського законодавства і підпадають виключно під українське судочинство. Порушення цієї умови повинно давати право місцевій владі позбавляти особу права власності на ділянку.
Дозвіл на продаж землі дають місцеві органи влади і лише у випадку утворення іноземною особою фермерського господарства певного профілю і типу, які є більш принадними для того чи іншого регіону чи місцевості України. Тобто забороняється купувати ділянку як майновий додаток до інших землеволодінь. Іноземні власники господарств приймають на роботу українців, що проживають у відповідній місцевості. ....

повернутися© 2005 Nova Ukraina
Розроблено компанією Разработка сайта - студия веб дизайна Лелека


Керівні
органи
Колективні
члени
Події, Факти,
Kоментарі
Конкурси