Події, факти, коментарі
На головну сторінку
Карта сайту
Контакти
Події, факти, коментарі
Керівні органиКолективні члениПодії, Факти, KоментаріКонкурси

 

Події, факти, коментарі
18.08.2019 |пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ
Борис Соболєв: Реформи, або як розбудувати нам Україну?

Деякі люди думають, що реформи  це податки, закони, люстрації, ціни, зарплати, скорочення штатів, і хто кому підпорядковується ... Нічого подібного! Якби це було так, то ніякого Сінгапуру, Японії, Південної Кореї і Еміратів не було б в помині. Тому що в першу чергу потрібно знати  для чого реформи потрібні! Який хмарочос економіки і рівень життя людей ми хочемо побудувати? А вже, бачучи і розуміючи цей хмарочос,  потрібно «зворотним ходом» спроектувати податки, ціни, закони і скільки чого для цього треба.
А не навпаки. Наприклад: заявляють про себе 10 секторів економіки (або мегабрендів) країни, які має сенс розвивати, тому що вони можуть дати найбільший ріст ВВП. Скажімо, кожен по + $ 10 млрд. Разом уже + $ 100 млрд. Це було б уже непогано до наших нинішніх нещасним 130 млрд. Тому не треба ставити питання: "На не скільки відсотків ми можемо нарощувати щороку (2% -3-4-5- 6-7%) ".
А навпаки: Скільки нам потрібно мати ВВП / на особу., Через 10 років. Наприклад, $ 20 000 / чол ..., в порівнянні з сьогоднішніми $ 4000 високоефективних? Це складе ВВП - $ 800 млрд. А тепер ставимо завдання кожного такого сектору економіки - Як він може домогтися виконання свого плану? А він може! І тоді під цей «план», цим секторам економіки створюються спеціальні умови. Так саме. Але не тепличні - а вигідні країні. Ну, як створюються же спеціальні умови для спортсменів олімпійців. Виходить: Країна їм - створює умови, а вони країні дають процвітання. Одночасно сприяючи розвитку інфраструктури, середнього і малого бізнесу. Як то кажуть, все виграють Win-Win. Все просто. (І не треба відразу тут коментувати, що все складно, що все неможливо, що все одно нічого не вийде, що всі все вкрадуть і все ми помремо ...). Думаємо позитивно, дорогі мої новоукраїнці.

повернутися© 2005 Nova Ukraina
Розроблено компанією Разработка сайта - студия веб дизайна Лелека


Керівні
органи
Колективні
члени
Події, Факти,
Kоментарі
Конкурси