Події, факти, коментарі
На головну сторінку
Карта сайту
Контакти
Події, факти, коментарі
Керівні органиКолективні члениПодії, Факти, KоментаріКонкурси

 

Події, факти, коментарі
25.02.2019 |понеділок
Питаєте, що зробив Президент Порошенко для свого народу? Новоукраїнець дає відповідь!

"Тут один "типовий" в коменті поцікавився, а що такого за 5 років зробив Порошенко "для простих людей".
І щось там про "геноцид". Мене це капітально розізлило. Відповідаю цьому панові й подібних йому.
Ви пишете це, сидячи в теплі, в затишку, ситі й цілі. І з хати не боїтеся вийти. Бо по вулицях вашого міста не шляються п`яні "русскомірці" в плямистих штанях. Я в Луганську на них надивився; там в окупації залишилимся мої родичі - повірте, ви навіть не уявляєте, що це таке.
Ви знаєте, скільки людей там просто зникло? Чоловіки разом зі своїми машинами. Красиві молоді дівчата. Жінки, які були дурні одягти, виходячи з дому, золото.
Там з ваідчаю й голоду вішаються пенсіонери, які у 2014 році кричали "Путінприйди".
Ви не замислювалися, від чого саме вас врятували. Не лише Порошенко - усі ті, хто воював и воює зараз там - поки ви тут. Вас врятували солдати "тридцятки", які гинули під Дебальцево, поки Порошенко бився за вашу і нашу свободу в Мінску. Вас врятували добровольці "Айдару", які в атаки ходили в самих майках під кулі професіійних росіських снайперів.
Вас врятували волонтери, які годували ті жалюгідні залишки армії, яку нам залишили "великі полководці" минулих років.
А де ви були в цей момент? Чому готелі Польщі, Росії, Білорусі та Угорщини були забиті здоровими молодими чоловіками з України?
Ви за рівнем життя у 2012 жалкуєте? "Долар по вісім"? А скажіть, з ким у 2012 році ми вели війну? Хто на нас нападав? Це наче якийсь французький паразит, що після визволення від нацистів у 45-му бубнить про "рівень життя у 39-му" й кляне де-Голя.
Ми зараз без 7% територрії та 20% промисловості живемо. Вас це не хвилює?
Держава зараз має мільйон - давайте називати речі своїми іменами - біженців. Вам про це відомо? Ви хоч уявляєте, в які кошти влітає навіть та невелика допомога цим людям?
Але вас по ходу лише власне черево цікавить. Ви про "геноцид" торочите - зразу можу сказати, за кого ви голосуватимете. І можу сказати, за кого проголосують солдати та бійці добробатів.
Запам`ятайте цей коментар, "прості люди" - не дай Бог вам на власній шкурі випробувати, що таке геноцид. Справжній, без "лапок". Який пережила моя баба Паша у 33-му, коли прислані з Москви комісари до зернини все вигребли й навіть борщ готовий на землю вилили.
Ви ще смаленого вовка не бачили.
Так, що друзі, єднаємось і обираємо Порошенка!"

повернутися© 2005 Nova Ukraina
Розроблено компанією Разработка сайта - студия веб дизайна Лелека


Керівні
органи
Колективні
члени
Події, Факти,
Kоментарі
Конкурси