Події, факти, коментарі
На головну сторінку
Карта сайту
Контакти
Події, факти, коментарі
Керівні органиКолективні члениПодії, Факти, KоментаріКонкурси

 

Події, факти, коментарі
30.01.2019 |середа
Нова Україна: оптимістичні новини дня

1. Верховний суд України дозволив заарештувати акції російських банків для стягнення компенсації за анексію Криму і "націоналізовані активи".

2.Нафтогаз ставить вилку Газпрому, подає черговий позов в Стокгольмі:
- У 2019 договір на транзит газу буде продовжений через ГТС України. Тоді до теперішніх $ 3 млрд. Доведеться доплатити $ 2 млрд.
- У 2019 договір на транзит газу не буде продовжений. Тоді компенсація за амортизацію ГТС України в розмірі $ 12 млрд.

Що подобається, то що Нафтогаз, прораховує ходи наперед, в разі відмови продовження договору, у Газпрому не вийде вказувати пальцем в сторону України і говорити "ненадійний транзитер". Тепер у разі будь-якого трабла, будьте ласкаві, це Газпром "ненадійний постачальник". А тепер згадайте, коли ви бачили такий різноманітний секс, як Нафтогаз має в різних позах Газпром. При чому росіяни повинні залишитися задоволеними, все як вони люблять "бери або плати".

3. Міністр оборони України Степан Полторак заявив, що в НАТО наполягають на необхідності прискореного вступу України в Північноатлантичний альянс. "Спочатку за нами спостерігалі, потім нам допомагать, а на последнего засіданні, в якому я брав участь, практично всі учасники Альянсу наполягалі на необхідності прискореного вступления України в Альянс - це є відповідь на всі закид про ті, что нас там ніхто НЕ чекає, и ми нікому НЕ потрібні ", - Полторак.

4. Запустивши в передвиборний вагон всіх кандидатів в президенти, останнім зайшов Порошенко. Двері закрилися. "..... ну бляді, я вас всіх тут зібрав, щоб прокатати в останній політичний круїз". Обережно двері зачиняються, наступна зупинка "пиздец популістам".
Скільки мудрих, талановитих людей підтримують Порошенко. Дуже приємно відчувати себе в цій спільноті. У суспільстві порохоботов. #Я_Підтримую_Президента !

5. Не словом, а ділом. Українська кондитерська компанія "Roshen" побудувала і передала для військових в Броварах квартирний будинок. Також в цьому році буде побудований ще один такий в місті Калинівка Вінницької області.

6. 28 січня окупанти вирішили біля Мар'їнки і Широкино поохотится на укрів. Альо сталося не так, як гадалося. Фаза "полювання" в темпі вальсу перекочувала в фазу "втеча по пересіченій місцевості". В результаті чотири окупанта "полювання" на укрів закінчили назавжди.

За словами місцевих жителів Тореза. Після чергової пиятики, на танковому полігоні Тореза, бойові макаки гарненько пограли в танковий біатлон. За попередніми даними, мінус від 7 до 9 танків. Перемогу між собою розділили стекломой і глід.

Все буде Україна!

повернутися© 2005 Nova Ukraina
Розроблено компанією Разработка сайта - студия веб дизайна Лелека


Керівні
органи
Колективні
члени
Події, Факти,
Kоментарі
Конкурси