Події, факти, коментарі
На головну сторінку
Карта сайту
Контакти
Події, факти, коментарі
Керівні органиКолективні члениПодії, Факти, KоментаріКонкурси

 

Події, факти, коментарі
13.01.2019 |неділя
Актив КМО "Нова Україна": Справа Трампа може стати подією тисячоліття й розчленуванням РФ за зразком СРСР

      Справа Трампа може стати подією тисячоліття,  бо політичній системі США, цілком ймовірно, завдано поки що важко оцінимий удар, -- пише газета THE NEW YORK TIMES. Америці належить переглянути не тільки основи управління державою, а й пережити десятиліття психологічного самолікування. А ціна питання така висока, що Росії доведеться дуже довго і важко розплачуватися за  смертельно і дуже небезпечну гру з потужним противником. На кону непомірна розплата: територіально-державне розчленування за зразком колишнього СРСР. І це така ж неминучість, як і кінець путінізму.
    Ну, а що російські ЗМІ? Їм наказано ніяк не реагувати на публікацію The New York Times про розслідування FBI у справі про приналежність Трампа до сімейства російських агентів впливу.  У Кремлі розуміють, що редакція має у своєму розпорядженні дуже серйозні докази, які безсумнівно поставлять Володимира Путіна в позу "раком" перед світовою спільнотою. Вождь чекістів в повній розгубленості: шукає "аргументи" проти.  Але саме у даному випадку, "Предъявите доказательства",  не підходять.
Приводом для розширення "російського розслідування" стало досьє на Дональда Тампа, яке зібрав екс-офіцер британської розвідки Крістофер Стіл протягом 2015-2016 років, та викриття численних контактів членів передвиборчого штабу Трампа із російськими чиновниками.

повернутися© 2005 Nova Ukraina
Розроблено компанією Разработка сайта - студия веб дизайна Лелека


Керівні
органи
Колективні
члени
Події, Факти,
Kоментарі
Конкурси