Події, факти, коментарі
На головну сторінку
Карта сайту
Контакти
Події, факти, коментарі
Керівні органиКолективні члениПодії, Факти, KоментаріКонкурси

 

Події, факти, коментарі
14.11.2018 |середа
Актив КМО "Нова Україна" здійснюватиме громадський моніторинг сервісного забезпечення міждержавного проекту Е-40 "Балтика -- Чорне море" з моменту його першого інвестиційного дня

 Із варяг у греки -- рішення про відновлення водного торгового шляху, яким успішно користувалися наші пращури тисячу років назад, прийнято.
1. 12млрд. дол. США у таку суму оцінив Євросоюз свій внесок у будівництво водного шляху із сухопутною позначкою Е-40 "Балтика -- Чорне море".
2. 4 млрд. грн. виділяє Україна у 2018 році на міждержавну водну артерію.
3. Масштабним сервісом будівництва опікуватиметься громадський контроль. З українського боку таким буде КМО "Нова Україна" спільно з Асоціацією "Укрсудпром" та споріднені в темі громадські організації Польщі та Білорусі. Цікаво, що у процентному вигляді сервісне забезпеченням проекту займає 90% від загальної суми коштів.
4. Найважливіші роботи -- днопоглиблення водних артерій до 4 метрів та їх вирівнювання, будівництво сучасних барж, річкових причалів і під'їздних шляхів до них, вирішенням кадрових завдань, навчання спеціалістів, екологічні та економічні дослідженнями, юридичний, страховий, медичний захист працівників, медіа та PR-cупровід проекту, вивчення досвіду Німеччини з питань функціонування найширшої в ЄС водної транспортної артерії інше...
5. Паралельно здійснюється й відповідний морський проект -- Адміністрація морських портів України планує в 2018 році створити дві нових філії -- Днопоглиблювальні службу та Службу капітана порту.

повернутися© 2005 Nova Ukraina
Розроблено компанією Разработка сайта - студия веб дизайна Лелека


Керівні
органи
Колективні
члени
Події, Факти,
Kоментарі
Конкурси