Події, факти, коментарі
На головну сторінку
Карта сайту
Контакти
Події, факти, коментарі
Керівні органиКолективні члениПодії, Факти, KоментаріКонкурси

 

Події, факти, коментарі
13.09.2017 |пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ
Повернення Саакашвілі в Україну дивним чином нагадують події 100-річної давнини з вкиненням профреволюціонера Ульянова в Росію з метою дестабілізації там ситуації і планами взяття влади в свої руки

"Повернення" Саакашвілі: "Ленін у жовтні 1917року -2"?

Події, що відбуваються навколо "повернення" Саакашвілі в Україну дивним чином нагадують події 100-річної давнини і ситуацію з "вкиненням" професійного революціонера-беспредільника Ульянова-Леніна в Росію з метою дестабілізації ситуації там і через революцію виведення Росії з глобальної арени військового протистояння в період Першої світової війни. Доведеним є факт, що у Росію Леніна ввезли у німецькому штабному вагоні і з конкретними завданнями від німецької розвідки. Тоді цей німецький план спрацював, але наслідки його вийшли багато масштабніні за задум і геть непередбачені для долі не лише Німеччини, Росії, України, але й усього світу.

Саакашвілі не зміг показати себе в Україні як системна людина, спроможна в тих умовах, які є створювати конструктивний поступ вперед і дати позитивний результат. Будемо відверті - в Одесі він провалився і не виправдав авансу, який йому видали - прийняли у державі, надали громадянство, відмовилися видати Грузії на вимоги екстрадиції та ще й призначили на посаду губернатора. А він мав перетворити Одесу на друге Батумі, а Одесчину - на квітучий "рай" для населення й інвесторів. Але крім галасу і скандалів звідти нічого Україна не отримала. Не будемо говорити про об'єктивні обставини - вони дійсно були і є у вигляді системи, яка сформувалася в Україні і в Одесі до Саакашвілі, і в умовах якої йому довелося діяти. Але ж він знав на що йшов! Факт, що він не зміг виявити політичної мудрості, далекоглядності і терпіння, а також суто управлінських здібностей, щоб в тих умовах показати себе належним чином. Але він чітко позиціонував себе як "революціонер-руйнівник" на кшалт тих російських більшовиків, які прийшли до влади у 1917 р.

Схоже, що саме ці його якості хтось хоче використати для своїх цілей в Україні. Проект "Савченко" явно вичерпався і вже не має перспектив на якусь вагому суспільну роль з метою "розхитування" ситуації в Україні. І от виник новий проект - "Саакашвілі у вересні". І Саакашвілі вже пообіцяв "знести цю владу". Питання - а далі що? Тут йому не масштаби Грузії, де він, до речі, вчергове знову програв вибори і не зміг повернутися на батьківщину. Що він дасть Україні? Це - питання лишається відкритим.

Очевидно, що навколо "вприску" Саакашвілі в Україну консолідувалися абсолютно різні політичні сили, які зацікавлені у дестабілізації ситуації з різних причин. Одні хочуть дострокових парламентських і президенських виборів для повернення або приходу у владу, шлях до яких лежить лише через "рейвах" у державі. Другі сумлінно виконують доручення Путіна та ФСБ по використанню усіх можливих методів дестабілізації ситуації в Україні. До речі, і Путін і, особливо, російські експерти на різних ток-шоу відкрито говорять про свої надії на зміну влади в Україні. А серед тих, хто так ревно "пробивав" український кордон для "повернення" Саакашвілі є прізвища народних депутатів, про яких як про "перспективні проекти" звітувала у Москву колишня менеджер "Інтера", вислана з України за системну підривну антиукраїнську діяльність. А чому не можна відкидати такий собі "подарунок" від Путіна Україні до 100-річчя Української революції 1917-1921 рр. та з нагоди 100-річчя російської більшовицької революції, яка знищила українську державність на початку ХХ ст.?

Як мінімум, Україну вже вдалося опплювати на увесь світ.
А що буде далі - скоро побачимо...


повернутися© 2005 Nova Ukraina
Розроблено компанією Разработка сайта - студия веб дизайна Лелека


Керівні
органи
Колективні
члени
Події, Факти,
Kоментарі
Конкурси