Події, факти, коментарі
На головну сторінку
Карта сайту
Контакти
Події, факти, коментарі
Керівні органиКолективні члениПодії, Факти, KоментаріКонкурси

 

Події, факти, коментарі
01.09.2017 |пїЅ'пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ
"Нова Україна": РОСПРОПАГАНДА, ЯК ЗАСІБ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВІЙНИ ПРОТИ ЛЮДСТВА, НАСТУПАЛЬНА ПО ВСЬОМУ СВІТУ

РОСПРОПАГАНДА: НеадекВатна Європа і весь Захід.

До суті статті пододаємо таку думку.
Ми хочемо аби Західні медіа-організації та загалом керівники стали адекватними? Звертаємося до керівництва України.
Активно ініціюйте (офіційно від імені держави Україна) і наполегливо пропонуйте Заходу на ним же сказану літеру "А" логічно продовжувати літерами В, С, Е, F, G, а саме, якщо Захід офіційно заявив, що РосПропаганда є вкрай отруйною руйнівною інфовійною проти Заходу, і зовсім не журналістикою і ЗМІ, то мабуть логічно заборонити такі рупори пропаганди. Адже сам Захід визнав ті рупори брехні та маніпуляції рупорами брехні та маніпуляції. Тоді якого біса вони досі вільно брешуть і маніпулюють на суверенні інфотериторії Західної півкулі? Без заборони на території ЄС, США, Канади (Австралії, Японії) pseudo-news agencies, pseudo-media "РашаТудей" та "СпутникНюс" ніякого ефективного успіху боротьбі з роспропагандою не буде в принципі. Лише гроші на вітер.
  Особливо це стосується держави Україна . Нова Україна щосили щодня повинна суб'єктно тулмачити Заходу. Ми маємо неаби́який досвід і можемо навчити Захід, не треба меншовартувати і молодшобратувати в цьому питанні.
Ось літера А офіційно сказана Євросоюзом.
MEPs sound alarm on anti-EU propaganda from Russia and Islamist terrorist groups
http://www.europarl.europa.eu/…/meps-sound-alarm-on-anti-eu…

А ще є літери А-1, А-2, А-3 сказані США, НАТО, і кілька разів знову ж таки ЄС-ом про кричущу руйнівну отруйність роспропаганди і просто інфовійну РашаТудей та СпутнікНьюс проти Заходу. То чому тоді ці рупори путінопропаганди досі вільно руйнують Захід? Чому Київ не ставить це питання перед своїми партнерами-друзями-союзниками? Хто як не Київ повинен підказати Заходу, бо саме Україна знає як ефективно боротися проти РОСПРОПАГАНДИ.


повернутися© 2005 Nova Ukraina
Розроблено компанією Разработка сайта - студия веб дизайна Лелека


Керівні
органи
Колективні
члени
Події, Факти,
Kоментарі
Конкурси