Події, факти, коментарі
На головну сторінку
Карта сайту
Контакти
Події, факти, коментарі
Керівні органиКолективні члениПодії, Факти, KоментаріКонкурси

 

Події, факти, коментарі
27.08.2017 |пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ
Актив КМО "Нова Україна" про те, яку помилку допустила Україна з Будапештським Договором і про те, як філігранно її може виправити


Яку помилку допустила Україна з Будапештським договором? .. І про те, як може філігранно її може виправити!

Україна весь час всім доводила, що її обдурили, що вона даремно розлучилася з ядерною зброєю, і що раз така справа, вона його готова відновити ... І ніхто це не слухав, і нікому це не було цікаво ... продовжували говорити, мовляв, Будапештський договір -- зовсім і не договір, а якийсь папірець, в якому не прописано в деталях -- як нас захищати в разі чого ... А значить -- шансів немає.
Цим говорунам чомусь невідомо, як в світі вирішуються подібні справи, наприклад у Високому Лондонському Суді. Там не те що папірці, там досить сказаного в коридорі слова, щоб тебе засудили або у тебе щось відсудили.
Так ось, Будапештський договір -- це не слова і не наміри, а Цілий Документ, навіть якщо він без подробиць. Тому що подробиці потрібні адвокатам. А великим політикам і країнам потрібен дух закону і його сенс.
Ось такий великий новий Золотий сенс прийшов в голову одному нашому політику (легко здогадатися кому).
Сенс такий: треба говорити не про те, що потрібно Україні, і що було б їй вигідно ..., не треба випрошувати натомість летальну зброю ..., не треба скиглити про те, що Україна постраждала ..., і що вона - жертва віроломного сусіда ...
Треба говорити про те, що Будапештський договір вигідний (!) В першу чергу (!!) самій Америці (!!!). Треба, щоб у неї самої виникла мотивація зсередини.
Треба дати їй зрозуміти те, як вона відразу може продемонструвати своє верховенство в світі. Свою головну роль. І своє головне гасло: Америка знову стане найбільшою. Make America great again.
Як? По-перше, вона несподівано оголосить, що збирається цей договір виконувати, хоча інші -- ні. По-друге, вона відразу поставить під контроль все ядерну зброю в світі, і таки посприяє його нерозповсюдження і покарання тих, хто не послухається (наприклад, N. Korea).
По-третє, Америка покаже, що вона повертає в легальне поле інститут міжнародних договорів, визнаючи навіть ті, які вважалися просто папірцями.
Висновок. Якщо хочеш досягти мети, думай не про свої вигоди, а  про вигоди впливового підписанта Договору --США! Америці має бути вигідно від цієї ситуації, що склалася. І вкласти їй  про це в її вуха. Дати зрозуміти, що єдиний швидкий спосіб показати всьому світу Америку знову надпотужною і надвеликою -- це возвеличити її устами Будапештський договір.
 І, як неодмінний результат все в світі відтепер буде по Будапештському договору. А там -- все в нашу користь: і кордони, і суверенітет, і повернення територій, і компенсація втрат, і бурхливий майбутній розвиток, і важлива роль у Європі.
Кожному папірцю -- свій час. Головне -- перетворити папірець  у велике бумажище!

повернутися© 2005 Nova Ukraina
Розроблено компанією Разработка сайта - студия веб дизайна Лелека


Керівні
органи
Колективні
члени
Події, Факти,
Kоментарі
Конкурси