Події, факти, коментарі
На головну сторінку
Карта сайту
Контакти
Події, факти, коментарі
Керівні органиКолективні члениПодії, Факти, KоментаріКонкурси

 

Події, факти, коментарі
03.08.2017 |четвер
Росія під прицілом санкцій -- початок війни, чи капітуляції?

ПОЧАТОК ВІЙНИ, ЧИ КАПІТУЛЯЦІЇ?
У Москві, як мабуть і в багатьох інших столицях, розцінюють новий пакет санкцій на адресу Росії, як початок війни. Холодної, торгової, дипломатичної і бог його знає ще якийсь.
Активу КМО "Нова Україна" здається, у росіян, як зазвичай, зміщуються акценти. Чи то в силу бажання, чи то за інерцією радянської пропаганди. Там давно прийнято звертатися зі шкалою цінностей в залежності від настрою вождів.
А в європейських столицях?  Здається, через політичну галантність там не хочуть відразу рубати гільйотиною до смерті. Злочинцеві дають можливість надихатися перед Гаагою.
Російським Путіним, Медведєвим, Матвієнко... пора зробити висновки в ім'я порятунку душі. Про тіло турбуватися запізно.
Надія на витримку і стійкість цивільного населення вже виглядає банальною на шизофренію. Мірилом тут дуже скоро стане похмурий холодильник, а не п'яний в дошку телевізор.
Володимир Путін опинився в положенні голого короля в оточенні придворних, навперебій захоплюються його амбіційним господарством. І мають рацію ті, хто стверджує: Росія ніколи не здається і не прогинається. Вона зазвичай просто розвалюється на частини. На зразок злегка розпусної матрьошки.

повернутися© 2005 Nova Ukraina
Розроблено компанією Разработка сайта - студия веб дизайна Лелека


Керівні
органи
Колективні
члени
Події, Факти,
Kоментарі
Конкурси