Події, факти, коментарі
На головну сторінку
Карта сайту
Контакти
Події, факти, коментарі
Керівні органиКолективні члениПодії, Факти, KоментаріКонкурси

 

Події, факти, коментарі
27.07.2017 |четвер
Актив столичної організації про Саакашвілі -- посієш вітер, пожнеш бурю

Актив КМО "Нова Україна", однозначно визнає Саакашвілі великим політиком і реформатором, який доклав зусиль для приведення Грузії до цивілізованого стану, навіть більше ніж можна було б собі уявити на початку його правління. Але ставлення новоукраїнців до Саакашвілі, як до людини, далеко не однозначне.
Оцінюючи рішення про позбавлення Саакашвілі українського громадянства, потрібно керуватися не особистими симпатіями або антипатіями, а реальним станом речей і тим, до чого це може привести. Сам по собі факт позбавлення громадянства можливо мало що означав би, ну викликав би бурю обурення серед прихильників Саакашвілі, і бурю захоплення серед противників. А зараз давайте подивимося на тлі чого відбуваються події. Вчора президент США "раптом" публікує твіт, в якому закликає генпрокурора розслідувати "втручання влади України" в процес виборів в США. Зрозуміло, що тут Трамп відбивається від своїх політичних опонентів, які дістали його і навіть вже членів його сім'ї пресингом про "російського питання". Але давайте дивитися далі. Саакашвілі їде в США і тут його позбавляють українського громадянства, практично залишаючи в Штатах в якості біженця.
Цікаву версію написав на своїй сторінці Andrew Titarenko, якого складно запідозрити в симпатіях до Саакашвілі. Так ось, він пише наступне -- ось яка штука: дуже ймовірно, що Генпрокурор Сешнз піде у відставку, і його замінить добре відомий Руді Джуліані. Джуліані був партнером юридичної фірми Patterson Belknap Webb & Tyler LLP в 90ті, саме тоді, коли там Саакашвілі працював юристом. Тобто Міша зможе розповісти чудові історії про українську корупцію та українського Президента прямо Руді, котрому, до речі, підпорядковується і ФБР. Реакція цілком зрозуміла і передбачувана.
Навіть якщо припустити, що Сешнз нікуди не йде, то, що скаже про українську владу Саакашвілі, коли у нього будуть брати інтерв'ю представники засобів масової інформації, можна легко припустити. Це, звичайно, об'єктивно вигідно Трампу. Кому це ще вигідно писати не буду, не маленькі, самі прекрасно знаєте. У мене залишається одне питання - хто конкретно порадив Порошенко почати процес позбавлення громадянства Саакашвілі саме зараз?
Теоретично Порошенко може дати задній хід, і не позбавляти Саакашвілі громадянства, але толку від цього буде мало. Інформаційна хвиля вже піднята, причому як ви самі розумієте, не тільки в Україні і Грузії. Ось така вона Велика політика, грязна й смердюча...

 І, що головне, що її першим  започаткував призупинення громадянства у незаконний спосіб сам Саакашвілі, коли позбавив громадянства свого реального конкурента Іванішвілі. Не потрібно було йому відкривати скриньку Пандори. Або, як кажуть в народі, посієш вітер -- пожнеш бурю!

повернутися© 2005 Nova Ukraina
Розроблено компанією Разработка сайта - студия веб дизайна Лелека


Керівні
органи
Колективні
члени
Події, Факти,
Kоментарі
Конкурси