Події, факти, коментарі
На головну сторінку
Карта сайту
Контакти
Події, факти, коментарі
Керівні органиКолективні члениПодії, Факти, KоментаріКонкурси

 

Події, факти, коментарі
12.06.2017 |понеділок
Трамп твердо стоїть на тому, що Росія агресор, окупант і санкції проти неї не будуть зняті

Про проросійськіссть Трампа. Яким би вам Трамп не здавався ідіотом, як його зображує мейнстрімівська преса, але звертайте увагу не лише на те, що він говорить і як він це говорить (дещо кумедно чи не так?), а й на те, що він робить. Мені зараз підігнали новину, яку я пропустив. Трамп зустрічався з прем'єром Грузії Грігорієм Квірікашвілі. Після зустрічі грузин написав твіт, де повідомив про те, що Трамп підписав білль, де міститься пасаж про окупацію Грузії. А преса коротко повідомила, що в тому біллі Абхазія і Південна Осетія називаються окупованими Росією територіями. Там відзначається, що ніякі фонди не можуть використовуватися для підтримки російської окупації, або допомагати урядам інших країн, котрі визнали незалежність тих територій.
Зверніть увагу, що йдеться не про Україну, навколо якої зараз сконцентрована увага всього світу, а про Грузію, яку всі забули, а якщо не забули, то принаймні вона вийшла з центру уваги. Він міг би цього не робити. Але він зробив.
Не забувайте позицію Трампа по Україні. Штати твердо заявляють, що Москва має вивести війська з Донбасу і повернути Крим.

повернутися© 2005 Nova Ukraina
Розроблено компанією Разработка сайта - студия веб дизайна Лелека


Керівні
органи
Колективні
члени
Події, Факти,
Kоментарі
Конкурси