Події, факти, коментарі
На головну сторінку
Карта сайту
Контакти
Події, факти, коментарі
Керівні органиКолективні члениПодії, Факти, KоментаріКонкурси

 

Події, факти, коментарі
12.06.2017 |пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ
Українські агенти кремлівської пропаганди працюють на ворога!

Агенти кисельовської телепомийки
Підігнали мені відео з кисельовської телепопомийки каналу Россия-1. А там Євгеній Червоненко, колишній народний депутат, а нині, з дозволу сказати, телеведучий на каналі NewsOne, плачеться про жахи українізації.
Він видав сантимент про любов до «співучої укрАїнської мови», якою він в Європі співає пісні російським друзям і навіть перекладає, якщо вони не розуміють. Такий собі типовий набір для малороса, коли його хочуть відсунути на марґінес. Мовляв, я так люблю твою мову. Ти пий горілку, закушуй салом і співай після того пісень своєю мовою. Але не сунься з нею до серйозних справ, однією з яких є телебачення.
Потім Червоненко перейшов до 75 відсотків мовних квот для телебачення. Розповів яке це жахіття, що скількись там мільйонів громадян будуть невдоволені тепер телевізійними програмами державною мовою .
Там ще й власник каналу народний депутат і теж, з дозволу сказати, ведучий Євгеній Мураєв підспівував у тому репортажі в унісон. Правда, він компліментів укрАїнській мові не робив, але теж балакав про жахіття життя в Україні, мовляв, на нього і його незалежний телеканал такий тиск здійснюється, що просто страх. До речі, це той самий Мураєв, який, за прикладом Януковича, пропонував ухвалити поправки до кримінального кодексу, які б передбачали для журналістів два роки в’язниці.
У мене особисто нема заперечень щодо критики мовного квотування, як і до будь-якої критики загалом. Кожен має право на свою точку зору. У мене питання до того, де і як ця точка зору була висловлена.

Канал Росія-1 абсолютно очевидний ідеологічний інструмент війни проти України. Кисельов і його бригада є такими ж головорізами, як і російські солдати на фронті. Самі вони не вбивають. Але промивають мозок своїм і нашим співвітчизникам, спонукаючи їх брати до рук зброю і проливати кров тих, хто не хоче тут бачити рускій мір.

І коли громадяни України, а тим більше такі, які мають рупор у вигляді цілого телеканалу, жаліються російським пропагандонам на труднощі життя в Україні, то вони абсолютно очевидно виступають на боці цього самого ворога. Так і хочеться волати: «А СБУ куди дивиться?». Але згадуєш, що в нас не війна, а АТО. Свободу слова ніхто не обмежував. Однак, мусить же бути якась гігієна.

Я не є противником спілкування з росіянами. Подобається нам це чи ні, але вони наші сусіди і в космос вони не полетять, навіть якщо наші війська завтра встановлять жовто-синій прапор над Кремлем. Хочемо чи не хочемо, а мусимо спілкуватися. Питання в тому, що їм говорити. Про їхню відповідальність за війну? Про брехливість їхнього телебачення? Про кримінальний характер їхнього керівництва? Ні! Інформаційним кілерам країни-агресора розказують про те, який жах, коли Україна українізується.

На місці Нацради я би на NewsOne особливо ретельно контролював дотримання мовних квот на цьому телеканалі. Нехай Червоненко не на словах, а на практиці доведе свою любов до співучої «укрАїнської мови».

На останок, чому я вищезгаданих осіб називаю так званими телеведучими. Враження таке, що коли з країни відбув шоумен Шустер, то вся та політична тусовка, яка ходила до нього на ефіри, попхалася вести передачі на телебаченні. Директор цирку поїхав, а клоуни знайшли собі іншу роботу. Вони навіть не розуміють на який плінтусний рівень опускають професію. Але нашим політикам, що в носі колупатися, що в ефірі фейсом торгувати – один чорт. Вони це роблять з однаковою вишуканістю

повернутися© 2005 Nova Ukraina
Розроблено компанією Разработка сайта - студия веб дизайна Лелека


Керівні
органи
Колективні
члени
Події, Факти,
Kоментарі
Конкурси