Події, факти, коментарі
На головну сторінку
Карта сайту
Контакти
Події, факти, коментарі
Керівні органиКолективні члениПодії, Факти, KоментаріКонкурси

 

Події, факти, коментарі
04.06.2017 |неділя
Микола Щеглов: хто і для чого в Москві організує й виконує теракти в країнах цивілізованого світу?


Черговий теракт в Лондоні, вже третій за останні три місяці, дивним чином збігся за часом з двома провальними для Володимира Путіна датами. С публічним приниженням у Версалі і не менш ганебним економічним форумом в Петербурзі. З форумом, який був практично проігнорований політичною елітою Заходу.
Найбільш значимою фігурою на форумі був міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель. Він провів майже три години бесіди з Володимиром Путіним. І ще раз, в останнє, впевнився, що його візит не зміг переконати главу Росії змінити акценти у зовнішній політиці.
Володимир Путін, загнаний в ізоляцію і будучи глибоко емоційно вразливим, намагається змусити Захід сприймати його, як СУПЕРВАЖЛИВОГО гравця в геополітиці. Але санкції продовжують душити економіку Росії. Більш того, Путіну з кожним днем ​​стає все важче володіти настроями всередині країни: потреби населення в рази перевищують можливості бюджету.
Чому Лондон? Нова влада в Англії постійно і недвозначно дають знати Москві, що відносини з нею будуть посилюватися в залежності від поведінки Володимира Путіна. Якщо ви пам'ятаєте, після попереднього теракту, з Москви замість співчуттів пролунали рекомендації до Лондону: мовляв, вам би краще, з нами співпрацювати. Інакше буде гірше.
Дотримуючись своєї чекістської традиції, Кремль і на цей раз подав своєрідний сигнал всьому Заходу. Відразу після формальних співчуттів, виражених Володимиром Путіним, Рамзан Кадиров гучно запропонував свої послуги англійської влади по "боротьбі з тероризмом". Всім спецслужбами давно відомо, що Чечня сьогодні є одним з потужних центрів з підготовки джіхаістов-смертників.
Слідом за Рамзаном, з того ж самого Парижа виступила Марін Ле Пен, колишній кандитат в президенти Франції (від єдиної Росії). Виступила з закликом до Макрона скликати "ялтинську конференцію" по боротьбі з тероризмом. Знайоме вимога, дивним чином збігається з поглядами Володимира Путіна на необхідність нового поділу впливу в світі після розвалу СРСР.
Не дивуйтеся, якщо наступний "гарячий привіт" від товаришів з Кремля, отримають несполушные громадяни Франції.

повернутися© 2005 Nova Ukraina
Розроблено компанією Разработка сайта - студия веб дизайна Лелека


Керівні
органи
Колективні
члени
Події, Факти,
Kоментарі
Конкурси