Події, факти, коментарі
На головну сторінку
Карта сайту
Контакти
Події, факти, коментарі
Керівні органиКолективні члениПодії, Факти, KоментаріКонкурси

 

Події, факти, коментарі
30.05.2017 |вівторок
Урок з батогом! Так Путіна навчав Макрон!


"Урок з батогом"

Отже, нарешті, відбувся-таки візит Володимира пологовий в Версаль - палац французьких королів. Як багато хто знає, Франсуа Олланд, екс-президент в минулому році дав йому від воріт поворот. Причина: підтримка Путіним аль Асада і бомбардувань мирних сирійців в Алеппо. Олланд так і сказав: не бачу необхідності. Путіну довелося офіційно скасувати те, що називається "не в масть".

Цього разу Ермітаж підготував цілу виставку картин, присвячену першому візиту Петра в Версаль. Володимир Путін, великий любитель анекдотів, які він один тільки приймає за історичну правду, збирався розповісти французам, як Петро Перший ступив в Париж мало не тріумфатором.

Еммануель Макрон, обложив його відразу: він прочитав Володимиру Путіну лекцію про те, як п'яниця в постолах в ранзі царя відвідав Францію .... для тренінгу. І після навчань отримав благословення Короля, але з умовою, що кине пити і Блядовать!

У цій частині мови Макрона, Путін почав жувати соплі.

Далі Макрон пояснив Путіну, що він не Олланд, який занадто довго терпів сирійські викрутаси Росії: обіцяв бити по носі сильно і без попереджень. Тут у Путіна засвербів, як бачите, ніс. Чує, що його чекає в майбутні п'ять років.

Емануель строго попередив пітерського блатного: скоро сам і вже по-іншому займеться конфліктом в Україні в Нормандське четвірці. Нехай готується! Відразу після пресконференції Пахан дав команду Лавряну. Той тут же прогавкав: чекаємо прямих переговорів з США по Україні. Інакше кажучи, чекають Тампа. Але ж, хрін редьки не солодший. Чи не Трамп командує парадом, а команда в Білому Домі.

Відповідна мова опущеного блатного порожня і показна, як завжди: коментувати там не фіг.

Але ж яка мораль! 39-річний, який не має досвіду правління державою, Емануель Макрон підніс государю всея Русі такий урок з батогом по голому заду, якого не удостоювалися всі попередні імператори.

Merci

повернутися© 2005 Nova Ukraina
Розроблено компанією Разработка сайта - студия веб дизайна Лелека


Керівні
органи
Колективні
члени
Події, Факти,
Kоментарі
Конкурси