Події, факти, коментарі
На головну сторінку
Карта сайту
Контакти
Події, факти, коментарі
Керівні органиКолективні члениПодії, Факти, KоментаріКонкурси

 

Події, факти, коментарі
22.02.2017 |середа
Генерал Макмастер (США) готує свою армію для притистояння з агресивними діями Росії в Україні в умовах гібридної війни

"Макмастер имеет безупречную репутацию. Вместе с Тиллерсоном, Маттисом и нашей разведкой - и при поддержке президента Трампа - он может помочь исправить ситуацию", - Строуб Талботт, председатель влиятельного аналитического центра Brookings Institution.

Генерал, який готує Армію США до протистояння з Росією, став директором Ради нацбезпеки у Трампа: ось що він говорив про Україну, НАТО
http://ukrainian.voanews.com/a/makmaster-rosiz…/3732566.html

Макмастер заявляв, використовуючи приклади України та Криму, що філософія стримування Росії, яку сповідають США та НАТО зазнала провалу.
Макмастер активно вивчав досвід конфлікту на сході України.
У Пентагоні Макмастер вже тривалий час проштовхував адаптацію збройних сил США до методів "гібридної війни", які Росія використовує проти України, та нарощування готовності збройних сил США до можливого протистояння із Москвою.

"Зараз ми усвідомили загрозу з боку Росії, яка до останнього часу вела обмежені війни з чітковизначеною метою: анексувала Крим, вдерлась в Україну (і все це з нульовими для себе втратами), консолідувала набуті території і при цьому нашу реакцію на це подає, як агресивну.
"Для того, щоб протидіяти (таким діям Росії - прим. ГА) нам необхідно посилення передових рубежів: з тим, щоб вже на самому початку можливого протистояння ворог поніс значні втрати. При цьому сам підхід до військового стримування має спиратись на філософію завдання значної шкоди агресору не лише на етапі контрудару, а просто в ході оборони передових, щоб супротивник усвідомив, що він не зможе досягнути своєї мети за прийнятних для нього втрат. Саме так, а не за рахунок умовного балансу сил та загрози удару у відповідь вже після акту агресії. Останній досвід показав нам, що останній підхід є неадекватним", - заявив Макмастер.

Еще

повернутися© 2005 Nova Ukraina
Розроблено компанією Разработка сайта - студия веб дизайна Лелека


Керівні
органи
Колективні
члени
Події, Факти,
Kоментарі
Конкурси