Події, факти, коментарі
На головну сторінку
Карта сайту
Контакти
Події, факти, коментарі
Керівні органиКолективні члениПодії, Факти, KоментаріКонкурси

 

Події, факти, коментарі
26.12.2016 |понеділок
Новоукраїнці про російський ТУ-154 та співчуття до загиблих

Подія з російським ТУ154 "сверхэкстраординарная" -- загинуло багато людей страшною, мученицькою смертю, бо, як відомо,  на висоті 2 км. люди почуваються майже так, як і на землі: тиск повітря , процент кисню і температура повітря приблизно такі ж самі, але вже включено наддув салону. І тут вмить -- розгеметизація і мученицька смерть Так гинули пасажири Боінга, який Росія збила над територією України. Ці два факти, як дві пералелі, які  не можна не привязати до війни в Україні і Сирії, та ще й перед Новим роком! До того ж це був військовий літак з військовими на борту. У Чкаловську на військовому аєродромі літак заправляють, дозаправка також напісекретна, на спецобєкті в Адлері. Офіційна Росія версію підриву терористами відкидає. Але його ознаки очевидні, тим паче, в умовах ведення Росією війни на двох фронтах -- Сирій й Україні.

Ми спостерігаємо дуже емоційну реакцію частини публіки на катастрофу літака з ансамблєм пєсні і пляскі міністерства оборони Росії. Мовляв, як ви смієте бути злостивим, коли там загинули люди. Про тих, хто каже: ані же братья, ані нє ваюют, єта фсьо хунта (є і такі) -- нічого казати не будемо. В них у мозку суцільний "руцкій мір" і це їх вибір, хвороба гірша від сифілісу. А от цікавий феномен тих, хто агресивно вимагає, щоб люди співчували просто тому, що загинули.
Професор Олексій Панич уже якось зауважував, що в нас у частини населення враження таке, що суцільна війна на дворі, а в інших -- суцільний мир. Так ось, для тих, у кого в голові суцільний мир, ця історія просто цивільна аварія, в якій загинули люди. І не має значення, що це були за люди. Для носіїів таких поглядів війна десь в телевізорі.
Ті, хто відчув війну на собі, хто має зв'язок з фронтом, або чиї родичі загинули, вони це сприймають, як частину бойових дій. Загинув військовий літак з військовими на борту, які, хоча самі не стріляли, але підтримували бойовий дух армії країни, яка вбиває наших співвітчизників. Тому важко вимагати від таких людей співчуття. З таким самим успіхом можна вимагати співчуття у зв'язку з вбивством покидька Мотороли.
В часи Майдану новоукраїнці організовували... флешмоб після того, як у Волгограді в результаті теракту загинули люди. Це був такий собі мітинг співчуття. Чи стали би ми, українці, робити це сьогодні? Вибачайте, але ні. 85 процентів громадян тієї країни підтримують політику Путіна, який відгриз шмат нашої території і вбиває людей на Донбасі. Ми можемо лише поспівчувати одному -- родинам загиблих.
Ну а тим, хто агресивно вимагає співчуття до загиблих військових, можна сказати так: це ваша особиста справа. Якщо ви хочете співчувати -- співчувайте. Але не можна вимагати цього від інших. Чим більше ворогів загинуло -- тим більше наших залишилося живими.


повернутися© 2005 Nova Ukraina
Розроблено компанією Разработка сайта - студия веб дизайна Лелека


Керівні
органи
Колективні
члени
Події, Факти,
Kоментарі
Конкурси