Події, факти, коментарі
На головну сторінку
Карта сайту
Контакти
Події, факти, коментарі
Керівні органиКолективні члениПодії, Факти, KоментаріКонкурси

 

Події, факти, коментарі
16.02.2016 |вівторок
Актив КМО "Нова Україна": сьогодні би виповнилося 29 років прекрасній людині, новоукраїнцю, великому патріоту України, історику та громадському діячу із Донецька Юрію Матущаку

Слава Герою!
Serhii Stukanov
Сьогодні би виповнилося 29 років прекрасній людині, новоукраїнцю, великому патріоту України, історику та громадському діячу із Донецька Юрію Матущаку.
Доводилось знати чимало людей на Донбасі, які почувалися українцями й яким боліло становище краю. Проте можу тільки на пальцях одної руки перелічити тих, які присвятили культурній українізації та декомунізації Донеччини своє життя. Юрій Матущак - один з цих небагатьох. Це покликання, яке він обрав і яким жив. При цьому його аж ніяк не назвати помішаним на ідеї-фікс. Із ним можна було говорити і про футбол, і про поезію (сам не писав, але цінував), і про жінок. Юрій мав добре почуття гумору й шалено веселу вдачу. Козак. Чорт! (саме цю ролю успішно грав у вертепах). 29 серпня 2014 року він, доброволець "Дніпра-1" із позивним "Вітер", потрапив під артелерійський обстріл під час виходу з-під Іловайська. Ми пам'ятаємо, Юрію. (Актив КМО "Нова Україна")

повернутися© 2005 Nova Ukraina
Розроблено компанією Разработка сайта - студия веб дизайна Лелека


Керівні
органи
Колективні
члени
Події, Факти,
Kоментарі
Конкурси