Події, факти, коментарі
На головну сторінку
Карта сайту
Контакти
Події, факти, коментарі
Керівні органиКолективні члениПодії, Факти, KоментаріКонкурси

 

Події, факти, коментарі
17.10.2016 |понеділок
Процес незавершення розподілу статків СССР призупинено слабкістю України та інших політичних міркувань, але відлік часу його повернення у юридичну площину йде, його не можливо зупинити...

Актив КМО "Нова Україна": звертаємося до депутатів ВР України. Поверніть гроші вкрадені у наших батьків 25 роківтому  Ощадбанком СРСР та Держстрахом СРСР.
Це гроші, які вони  заробили своєю невтомною працею на підприємствах СРСР, працюючи за мізерні зарплати.
Приблизний розрахунок:
Давайте спочатку повернемо справжні заощадження мільйонів Українців, що відкладали свої копійки на ощадні книжки або так звані страховки... Перерахуємо їхні карбованці по курсу СРСР на момент вкладення, що становило 68 копійок за $! Якщо середньостатистичний Українець мав 1.000 карбованців по курсу 68 копійок за $, це 1.470$. Візьмемо середню ставку банку 7% у валюті та порахуємо 24 роки... Це 103$ і на ці проценти, які не знімалися порахуємо знову проценти... Навіть, якщо не нараховувати проценти на проценти і взяти виключно в чисту, тоді це, ще 2469$. Разом одна тисяча карбованців має бути - 3.940$. За сьогоднішнім курсом це 3.940$ х 22 = 86.680 грн (1.000 карбованців 1991 року). P.S. "Ваші валютні позичальники" зі своїми процентами можуть і зачекати!

повернутися© 2005 Nova Ukraina
Розроблено компанією Разработка сайта - студия веб дизайна Лелека


Керівні
органи
Колективні
члени
Події, Факти,
Kоментарі
Конкурси