Колективні члени
На головну сторінку
Карта сайту
Контакти
Колективні члени
Керівні органиКолективні члениПодії, Факти, KоментаріКонкурси

 

Колективні члениПрофспілка працівників малого і середнього бізнесу "Єднання"


екс-Голова організації - Наталія КОЖЕВІНА, екс-голова КМО "Нова Україна"

Контактна інформація

Телефони:

(044) 236-86-19
(044) 236-98-36


Адреса:

Ми спроможні:

 • надати консультації з правових питань;
 • захистити інтереси підприємців в судах та в органах влади усіх рівнів;
 • допомогати із реєстрацією суб'єктів підприємницької діяльності; відкривати рахунки, депозити, надавати рекомендації для банків;
 • оформляти ліцензії на здійснення визначених видів господарської діяльності;
 • складати бізнес-плани діяльності підприємців та сприяти у отриманні кредитів;
 • консультувати при складанні та підписанні колективних договорів на підприємствах;
 • створювати комісії із загальнообов'язкового державного соціального страхування у зв'язку з тимчасової втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням (згідно Положення ФСС від 09. 07. 2001 року № 21);
 • надавати санаторно-курортні путівки і допомогати у іншому оздоровленні;
 • забезпечувати додаткові пенсійні доплати членам пенсійних фондів та надавати пільгові позики членам кредитних спілок, створених Профспілкою;
 • забезпечити страхові послуги;
 • допомогти працевлаштуватись за кордоном та надати туристичні послуги;
 • проводити навчально-тренінгові семінари для організаторів свого бізнесу;
 • консультувати керівників недержавних підприємств та організацій;
 • допомогти у пошуку ділових партнерів та надати іншу необхідну допомогу.

Історія Профспілки

17.12.89р. у м. Києві створена перша самостійна профспілка в недержавному секторі економіки - Профспілка працівників кооперації України "Єднання".
21-22 січня 1990р. у м.Києві відбувся 2-й З'їзд цієї Профспілки, що об'єднав більшість створених на той час профспілок кооператорів і заснував Федерацію Профспілок працівників кооперації й інших форм підприємництва України. Зараз до складу Федерації входять чотири всеукраїнських профспілки й одна галузева. Тепер в Україні це найбільш чисельне і впливове профспілкове об'єднання в сфері малого і середнього бізнесу недержавної форми власності.

  Профспілку "Єднання" і Федерацію очолює ініціатор їх створення - Наталія КОЖЕВІНА. Вона представляє інтереси Профспілки будучи Радником Голови Держ-компідприємництва і Заступником Голови громадської Колегії Держкомпідприємництва, а також Членом Ради соціального партнерства України, Членом Правління Фонду соціального страхування України, і маючи участь у роботі інших партнерських для Профспілки загальноукраїнських і місцевих організацій. З початку свого створення Профспілка бере активну участь у лобіюванні суспільно-економічних прав і інтересів працівників підприємницьких організацій при розробці проектів законодавчих актів і при підготовці Указів Президента та Рішень Кабінету Міністрів України. Профспілка була співорганізатором, а її члени - учасниками всіх пікетувань біля Верховної Ради: проти введення ЕККА на ринках; за недопущення примусу застосовувати ЕККА платниками фіксованого і єдиного податків; за запровадження фіксованого податку на ринках; за збереження системи спрощеного оподатковування для суб'єктів малого підприємництва.

  Всеукраїнська профспілка працівників малого, середнього бізнесу і плавскладу "Єднання" у 2000р. (реєстр.№13143), створила з метою підтримки малого бізнесу в Україні цільове підприємство - Центр сприяння розвитку підприємництва "Єднання": для створення і поповнення банку бізнес-ідей; для допомоги підприємцям у складанні бізнес-планів і їх экспертування; для консультування підприємців з питань законодавства й оподатковування; для юридичної підтримки підприємництва і для пошуку йому інвесторів. Центр сформував значну клієнтську базу (більш 9000 підприємств), має представництва в 14 областях України.
Центр активно працює в сфері соціального захисту й організації оздоровчого відпочинку і туризму (ліцензія серії АА № 005479), має власний пансіонат на березі Чорного моря.
З 2001 року Центр надає сприяння в працевлаштуванні за кордоном (ліцензія серії АА №097786).


  Профспілка "ЄДНАННЯ" разом з дев'ятьма іншими співзасновниками - Профспілками, Банками, Адвокатською Конторою і Товарною Біржею, створила і 30 грудня 1992 року зареєструвала Український Недержавний Пенсійний Фонд "ДОБРОБУТ".
Метою Фонду є поліпшення пенсійного забезпечення працівників підприємств усіх форм власності. Цю мету Фонд успішно реалізує на практиці - його Учасники , що заснували Фонд і досягли пенсійного віку, у залежності від розмірів внесків на їхні пенсійні рахунки тепер одержують додаткові пенсійні виплати до 300 і більш гривень щомісяця!
Фонд практикує укладення пенсійних договорів з підприємствами - про перерахування ними пенсійних внесків на користь своїх працівників, але може укладати і персональні договори з приватними підприємцями й окремими особами - для прийому пенсійних внесків як на користь самих вкладників, так і на користь визначених у договорах майбутніх одержувачів пенсійних виплат.

  Для задоволення фінансово-кредитних потреб членів профспілки заснована Кредитна Спілка "Єднання" (Посвідчення про державну реєстрацію № 0308-2000 К.С. від 20.11.2000р).
КС - громадська організація, що забезпечує об'єднання добровільних внесків громадян і безризикове управління ними з метою надання послуг, котрі банкам нецікаві або невигідні.
Власний капітал КС її члени формують обов'язковими пайовими внесками. Вони підлягають поверненню за бажанням їхнього платника. Додаткові внески вносяться добровільно, вони також підлягають поверненню. За підсумками роботи КС на пайові і додаткові внески нараховуються доходи. Депозитні внески - різновид добровільних внесків на договірних умовах.
Члени КС мають можливість накопичувати свої кошти й одержувати при цьому нарахування на них, а також брати позички і кредити для свого бізнесу.
Позички і кредити забезпечуються внесками членів КС, а також заставами, гарантіями і поручительствами.

  Профспілка "ЄДНАННЯ" сприяє членським організаціям і їхнім працівникам, а також приватним підприємцям і окремим особам, в укладенні договорів фінансового страхування життя і здоров'я - що вже більш 170 років надійно забезпечується для жителів Австрії й інших країн світу (а тепер - і України) полісами в минулому королівської страхової компанії Grave і її українського представництва "Граве-Україна". Усі договори захищені від ризиків перестрахуваннями зобов'язань Кампанії в шести інших надійних страхових компаніях.

  Профспілка "ЄДНАННЯ" разом з Міжнародним Фондом Соціальної Адаптації (МФСА) сприяє бажаючим розпочати власний бізнес шляхом навчання і підтримки становлення підприємців у системі бізнес-інкубаторів Київщини й України. Керівник Профспілки - Наталія КОЖЕВІНА, у лютому 2002р. за рекомендацією МФСА обрана Президентом Асоціації бізнес-інкубаторів України.

© 2005 Nova Ukraina
Розроблено компанією Разработка сайта - студия веб дизайна Лелека


Керівні
органи
Колективні
члени
Події, Факти,
Kоментарі
Конкурси