Колективні члени
На головну сторінку
Карта сайту
Контакти
Колективні члени
Керівні органиКолективні члениПодії, Факти, KоментаріКонкурси

 

Колективні члениКиївська міська організація Партії Зелених України

КОНДРАТЮК Тетяна Вікторівна - член Політради ПЗУ, керівник Київської міської організації ПЗУ, заступник Міністра сім`ї, молоді та спорту

Народилася 18 липня 1974 року у місті Харків. У 1998 році закінчила Харківський державний університет, в якому навчалася на факультеті іноземних мов.

У 1997-2005 роках - підприємець, генеральний директор фірми «ВіДіВан», генеральний представник «VD One Ltd» у Східній Європі.

Має досвід роботи на центральному і місцевому рівні системи державного управління. У 2005-2006 роках та знов з грудня 2007 року працює заступником Міністра у справах сім`ї, молоді та спорту, куруючи питання державної політики у сфері сім`ї, молоді та захисту прав дитини.

З березня 2007 року по грудень 2007 року працювала заступником голови Житомирської обласної державної адміністрації.

Брала участь у розробці законодавчих і нормативних актів України, державних і національних програм, які стосувались проблем соціального захисту, виховання, розвитку дітей і молоді, що розроблялись протягом 2005-2007 року.

Кандидат наук з державного управління. У 2002 році в Українській академії державного управління захистила роботу «Формування державної політики підтримки малого бізнесу в Україні». Автор 11 наукових статей та монографії «Державна політика підтримки малого бізнесу».

Громадський діяч. З 1997 року - голова Всеукраїнського громадського об`єднання «Дія», з 1999 року - заступник голови Національної ради жінок, з 2007 року - співголова Всеукраїнської громадської організації «Служба захисту дітей» та засновник Всеукраїнської благодійної організації «Дай руку дитині».

З 1996 року - член Політради Народно-демократичної партії, з 1999 - член Політвиконкому, заступник голови НДП. З 2005 року - член політради Партії Зелених України.

За активну політичну і громадську діяльність нагороджена Орденом княгині Ольги ІІІ ступеня, Почесними відзнаками Міністерства закордонних справ України і Міністерства у справах сім`ї, молоді та спорту. Отримала Подяку Президента України. Переможець Всеукраїнської акції «Золота фортуна», Всеукраїнської премії «Жінка ІІІ тисячоліття», володарка почесної нагороди рейтингу «Кришталевий ріг достатку».


Голова організації: Кондратюк Тетяна Вікторівна
Веб-сторінка: http://greenparty.ua/
© 2005 Nova Ukraina
Розроблено компанією Разработка сайта - студия веб дизайна Лелека


Керівні
органи
Колективні
члени
Події, Факти,
Kоментарі
Конкурси