Колективні члени
На головну сторінку
Карта сайту
Контакти
Колективні члени
Керівні органиКолективні члениПодії, Факти, KоментаріКонкурси

 

Колективні члениКиївська міська організація НДО "Нова Україна"

     Головна мета Київської міської організації Народно-демократичного об`єднання "Нова Україна": згуртування демократичних сил суспільства для сприяння здійсненню в Україні економічних, політичних та соціальних реформ щодо переходу до правового демократичного суспільства з високоефективною ринковою економікою.
     До складу організації входять біля 30 колективних членів: "Співдружність", "ПОСТУП", "Україніка", Благодійний фонд "Ветеран", КМО НДП, КМВ "Укрмолодьжитло", КРВ "Ліга приватизованих підприємств", КМ Асоціація молодих учених та фахівців, громадська організація "Чорнобиль-надія", Київський Банківський Союз, КМО НДО "Дія", КМО НДЛМ, КМВ "Української спілки інвалідів" та ін.
     За чисельністю та професійним фахом це різні організації. Є малочисельні і такі, до складу яких входить понад 10 тисяч чоловік.
     Організація була створена в 1993 році. За цей час вона пройшла період становлення, організаційно сформувалась, проявила себе активним членом суспільства, організацію знають в столиці України і за її межами.
     Як особливий пріоритет саморегулівної роботи організації було визначено таке: вдосконалення системи соціального захисту, практична діяльність для розгортання важливих для столиці й країни у цілому, громадсько політичних ініціатив.
     На засіданнях Активу (Президії) організації неодноразово аналізувалась ситуація матеріального забезпечення населення, складний стан його життя, шукались шляхи політичного вирішення питань. Під час проведення Круглих столів порушуються інші важливі проблеми сьогодення, ініціюються і впроваджуються Верховною Радою України законопроекти соціально напрямку, які  змінюють соціальну систему країни у відповідність до ринкових умов її економічного розвитку.
    
Нещодавно на нараді Активу організації йшлося про "Народний Фронт визволення захоплених територій України"
ВИРІШИЛИ: НФВЗТУ (надалі Фронт) є:
1. Громадсько-політичною ініціативою КМО "Нова Україна";
2. Мета Фронту -- створення плацдарму для відновлення територіальної цілісності та суверенітету України, як складової частини Європи й асоційованого члена ЄС;
3. Стратегія Фронту -- відновлення суверенітету держави зі зброєю в руках;
4. Тактичні  завдання Фронту -- з метою здобуття гарантій запобіганню порушення суверенітету країни, публічно закликати владу про ТЕРМІНОВИЙ ВСТУП ДО НАТО;
5. Боротися за відновлення гарантій, порушених країнами-підписантами Будапештського Меморандуму;
6. Сприяти організації волонтерської групи юристів  щодо виявлення та доведення у судовому порядку злочину сепаратистів, повернення власникам викраденого ними майна держави, фізичних та юридичних осіб;
7. Громадсько-політична ініціатива є саморегулівною й удосконалюється у процесі своєї діяльності. 
    Обов`язок "Нової України" на сьогоднішньому етапі -- сприяти реалізації величезного потенціалу нашої держави.


Голова організації: Соболєв Борис Володимирович
: 466-8877/span>
© 2005 Nova Ukraina
Розроблено компанією Разработка сайта - студия веб дизайна Лелека


Керівні
органи
Колективні
члени
Події, Факти,
Kоментарі
Конкурси