Колективні члени
На головну сторінку
Карта сайту
Контакти
Колективні члени
Керівні органиКолективні члениПодії, Факти, KоментаріКонкурси

 

Колективні члениВсеукраїнська Ассоціація "Укрмолодьжитло" Київське міське відділення

Київське міське відділення Всеукраїнської асоціації "Укрмолодьжитло" зареєстроване Київським міським управлінням юстиції в серпні 2000 року на підставі рішення Ради Всеукраїнської Асоціації "Укрмолодьжитло", об`єднує в своїй структурі шість колективних членів - МЖК міста Києва.
     Метою діяльності місьвідділення Асоціації є задоволення та захист соціальних, економічних та інших спільних інтересів своїх членів та сприяння реалізації прав молоді у вирішенні їх житлових та соцільно-побутових проблем.
     Основні завдання направлені на вивчення потреб молоді щодо вирішення житлових проблем, а також потреб у будівництві молодіжних житлових комплексів та внесення пропозицій з цих питань до органів влади, всебічна підтримка розвитку МЖК.
Екс-голова Правління організації Орещенко Любов Іванівна
Голова Правління -
ОРЕЩЕНКО Любов Іванівна
10 липня 1960 року народження,
домашня адреса м.Київ,
вул.Спаська, 6-а, кв.18,
тел. дом. 417-65-42, моб. 8-050-443-39-76
Освіта - вища Київський національний університет будівництва та архітектури
Досвід роботи: З 2002 до даного часу - засновник, заступник директора ТОВ "МЖК ХХІ".

З 1990 до 2000 року - засновник, заступник голови правління малого колективного підприємства "МЖК Поділ".

З 1980 до 1990 року - інженер відділу організації праці та зарплати виробничого об`єднання "Киїрембуд".
Додаткові дані: Посвідчення водія категорії В,
стаж керування автомобілем 10 років


Досвід роботи на персональному комп`ютері.

Вільне володіння українською та російською мовами.
Голова організації: Орещенко Любов Іванівна.
Адреса: Україна, 04070, м Київ, вул.Верхній Вал, 48/28-б
Телефон: 462-59-98
Факс: 417-22-77 Дані про організацію, які додані у 2013 році.
 Рада Асоціації: Грищенко Володимир Олександрович - Голова, Вензель Олександр Семенович - заступник Голови,
 Швадчак Володимир Степанович - заступник Голови,
Антонов Василь Іванович, Богуславський Роман Миколайович, Непомнящий Олександр Михайлович, Неправда Анатолій Ілліч, Пандрак Сергій Богданович, Попов Костянтин Євгенович, Поркуян Сергій Леонідович, Рисухін Леонід Іванович, Генеральний директор - Тарієлашвілі Ірина Володимирівна

Місія: Сприяння створенню умов для забезпечення громадян України житлом, перш за все - молоді та молодих сімей Контактная информация Phones 044 359 0481 Рабочий Город вул. Богатирська, будинок 3-Є, офіс 105 Kyiv, Ukraine 04655 Эл. почта 100005165861414@facebook.com ВА "Укрмолодьжитло" разом з Федерацією профспілок України провели круглий стіл на тему: "Забезпечення молоді житлом - проблеми та умови реалізації". В заході взяли участь: Голова ВА "Укрмолодьжитло" Грищенко В.О., Голова ФПУ Кулик Ю.М., Заступник Голови ФПУ Драп'ятий Є.М., Голова правління ДФСМЖБ Рисухін Л.І., Директор іпотечного центру в м.Києві та Київській області Комнатний С.О., Генеральний директор ВА "Укрмолодьжитло" Тарієлашвілі І.В., представник Інституту демографії та соціальних досліджень імені М.В.Птухи НАН України Макарова О.В., керівництво Ліги експертів України Гусельніков А. та Бовсуновська С., а також лідери всеукраїнських молодіжних громадських організацій і спільнот. Під час круглого столу були загострені питання щодо недоступності для молоді державних програм "доступне житло 70 на 30" та програми здешевлення іпотечного кредитування, що прийнята в 2012 році. Єдиною реальною з існуючих програмою для себе молодь визначила державну програму пільгового довготермінового кредитування молодих сімей та одинокиих молодих громадян на будівництво (реконструкцію) і придбання житла. Вона сприяє розвитку родин, народженню дітей. Проте, на жаль, тільки за 2013 рік ця програма недоотримала з Державного бюджету України запланованих Каінетом Міністрів України 513,058 мл.грн.
© 2005 Nova Ukraina
Розроблено компанією Разработка сайта - студия веб дизайна Лелека


Керівні
органи
Колективні
члени
Події, Факти,
Kоментарі
Конкурси