Колективні члени
На головну сторінку
Карта сайту
Контакти
Колективні члени
Керівні органиКолективні члениПодії, Факти, KоментаріКонкурси

 

Колективні члениКиївське міське відділення "Української спілки інвалідів"

Всеукраїнська громадська організащя інвалідів "Українська спілка інвалідів - УСІ" була зареєстрована Мінюстом України у жовтні 1997 року. Необхідність винекнення УСІ обумовлювалась відсутністю в Україні єдиної громадської організації яка б взяла на себе "захист соціальних, економічних, творчих та інших інтересів інвалідів з дитинства та інвалідів загального захворювання" (пункт 1.1. загальних положень Статуту УСІ).
     Штучні умови створені Кабінетом Міністрів України для обмеженої кїлькості громадських організацій, до яких не ввійшло УСІ, значно погіршило положення УСІ та створило значні складнощі в вирішенні питань, які УСІ поставило собі за мету.
     За час існування УСІ зміцніло якісно та кількісно. Створені міцні відділення у Києві, Хмельницькій області. Так в Києві засновано "Центр трудової реабілітації інвалідів м. Києва". Центр має 10 філій на яких працює 120 інвалідів. Сьогодні іде створення такого Центру у Хмельницькому.
     УСІ приймає активну участь у законотворчій роботі, у політичному житті держави. Найближчим часом КМВ УСІ ставить собі за мету створення Центру гуманітарної допомоги та Центру розвитку культури для інвалідів - мешканців м. Києва.

Контактні особи:
Городовенко Володимир Пилипович.
Телефон: 268-83-69, 268-13-25
Керівні органі УСІ та КМВ УСІ розміщенні за адресою:
м. Київ, 03150, вул. Анрі Барбюса, 47.
© 2005 Nova Ukraina
Розроблено компанією Разработка сайта - студия веб дизайна Лелека


Керівні
органи
Колективні
члени
Події, Факти,
Kоментарі
Конкурси