Колективні члени
На головну сторінку
Карта сайту
Контакти
Колективні члени
Керівні органиКолективні члениПодії, Факти, KоментаріКонкурси

 

Колективні члениКиївська міська жіноча НДО "Дія"


Жити змістовно, діяти активно...

В липні 2000-го року Київська міська організація   Всеукраїнського жіночого народно-демократичного об'єднання "Дія" святкуватиме свою третю річницю
"Дія" - громадська організація, яка має за мету зростання ролі жінки в українській державі через вплив на політичне і соціально-економічне життя країни та сприяння інтеграції жінок у сучасне суспільство.

     Головними завданнями організації є:
     • захист прав та інтересів жінок;
     • підтримка жіночих ініціатив в освіті, культурі, політиці, суспільному житті;
     • підвищення інформаційно-освітнього рівня жінок в різних галузях соціально-політичного та економічного життя;
     • підтримка у Верховній Раді, а також в місцевих органах законодавчої та виконавчої влади програм, спрямованих на соціальний захист жінки;
     • збільшення чисельності жінок на різних рівнях владних структур;
     • вплив на формування соціальної структури суспільства.

На сьогодні КМО "Дія" налічує понад 3500 киянок. Членство в організації як індивідуальне, так і колективне (Конгрес багатодітних матерів "Новий світ", Київська міська організація Товариства студенток "Поступ").
     КМО "Дія" активно співпрацює з Народно-демократичною партією, НДО "Нова Україна"(з 1998 року), Всеукраїнською екологічною лігою, іншими жіночими громадськими організаціями (Всеукраїнське об'єднання "Дія" - один із співзасновників Національної Ради жінок України), соціальними службами міської та районних державних адміністрацій.

Контактна особа: Сорочинська-Кириленко Раїса Миколаївна
Телефон: 244-4796, 211-3037


У Чикаго відбувся фінал головного конкурсу краси в українській діаспорі Міс Українська Діаспора. Титул переможниці 2014 року здобула новоукраїнка Уляна Фенин родом із Коломиї, що на Івано-Франківщині

1969151_761083360620206_8011379862094654190_n

Міс Українська Діаспора-2014 Уляна Фенин  -- новоукраїнка діаспори, вона вивчає соціологію та психологію в університеті DePaul і працює в Американському Товаристві Анестезіологів.

«Люблю допомагати людям і мрію стати адвокатом. Свій вільний час проводжу активно — граю в теніс, займаюсь фітнесом і танцями та вивчаю італійську мову. В душі я завжди залишаюся українкою і вірю, що на моїй рідній землі настане мир та спокій», — розповіла вона про себе напередодні конкурсу.

Переможницю обирали 11 членів журі, серед них – сенатор США Марк Кірк, зіркова телеведуча каналу NBC Chicago Наталі Мартінез, Міс Іллінойс 2015 Рені Вронецкі, дизайнерка Оксана Караванська та видатні представники діаспори США.

Вони відзначили й інших красунь із діаспори. Титули Міс глядацьких симпатій і Віце-міс отримала Марина Семенова родом з Дніпропетровська. “Міс фото” стала колишня киянка Олександра Головкова. Титул Міс Українське Чикаго виборола Юлія Сітовська з Тернополя.

Усі учасниці, які пройшли у фінал, на сцену виходили в сукнях з колекції Оксани Караванської, які вона привезла спеціально для цієї події. Тому дівчатам не довелось витрачати гроші на вартісні вбрання, і вони зможуть замість цього зробити пожертви на підтримку армії.

Головною зірковою гостею була королева української естради Ірини Білик, яка виступила з концертом найкращих українських хітів.  Ведучим став відомий гуморист Майкл Щур.

10711497_349045968590406_984793406_n

У конкурсі брали участь дівчата родом із різних куточків України, зокрема, з Дніпропетровська, Києва, Одеси, міст Західної України. Є учасниця, яка приїхала до США з Севастополя.

Цьогоріч благодійна мета конкурсу: соціальна та матеріальна допомога Україні, зокрема, гуманітарна місія для українських госпіталів. А головним призом для переможниці став сертифікат на купівлю бронежилета на допомогу армії. Також, просто зі сцени на аукціоні було продано розписану майданівську каску за 3 000 доларів, які відправлять на потреби військового госпіталю в Україну.

Нагадаємо, минулого року найкрасивішою українкою з діаспори було обрано Соломію Крунь.

© 2005 Nova Ukraina
Розроблено компанією Разработка сайта - студия веб дизайна Лелека


Керівні
органи
Колективні
члени
Події, Факти,
Kоментарі
Конкурси