Керівні органи Саморегулівна громадська організація
На головну сторінку
Карта сайту
Контакти
Керівні органи Саморегулівна громадська організація
Керівні органиКолективні члениПодії, Факти, KоментаріКонкурси

 

Керівні органи  

ревізор

Бухтіяров Віктор Кімович

Бухтіяров Віктор Кімович, народився 25 березня 1954 p. в м. Києві. У 1971 p. закінчив с.ш. № 94 м. Києва, у 1976 р. закінчив хімічний факультет Київського університету ім. Т.Г.Шевченка і з 1976 р. працює в Інституті фізичної хімії ім. Л.В.Писаржевського НАН України. Зараз - науковий співробітник, кандидат хімічних наук, спеціаліст у галузі фізичної хімії координаційних сполук. Має двох синів.
З 1976 р. займається педагогічною діяльністю: з 1976 р. - керівник хімічного гуртка у Київському палаці дітей та юнацтва, 1994-2000 рр. - старший викладач, зав. секцією хімії та екології Політехнічного ліцею НТУУ "КПІ". Вчитель вищої категорії. У 1994 р. та 1997 р. отримав звання Соросівського вчителя.
Має досвід підготовки та проведення олімпіад, конкурсів з хімії різного рівня. Серед учнів - переможці Київських міської та обласної, Республіканських, Всесоюзних, Міжнародних та Соросівських олімпіад з хімії, Київських міських конкурсів Малої академії наук. Команда юних хіміків Технічного ліцею НТУУ "КПІ" під його керівництвом двічі займала другі, один раз - перше місце на Всеукраїнському турнірі юних хіміків.
Автор більш 30 наукових та науково-методичних публікацій, у тому числі автор програми з хімії для 8 - 11 класів середньої загальноосвітньої школи (Збірник конкурсних програм з хімії для середньої загальноосвітньої школи. Міністерство освіти України. Навчальне видання. Київ. 1995), статей у науково-методичному журналі "Біологія та хімія у школі". У 1995-1998 рр. на громадських засадах працював вченим секретарем Комісії з хімічних наук (середня освіта) навчально-методичної ради Міністерства освіти України.
Громадська робота. 1980 - 1990 pр. - член Ради молодих вчених та спеціалістів м. Києва, потім заступник Голови цієї Ради - відповідальний за роботу з учнівською молоддю. У 1990 - 1998 рр. - депутат Печерської Райради м. Києва.
© 2005 Nova Ukraina
Розроблено компанією Разработка сайта - студия веб дизайна Лелека


Керівні
органи
Колективні
члени
Події, Факти,
Kоментарі
Конкурси